2 Ağustos’ta Samsung Ne Yapacak?

Samsung tarafından Galaxy Note 7’nin tanıtımı için 2 Ağustos tarihinde etkinlik yapılacağı kesinleşirken etkinlik ile ilgili detaylar da gelmeye başladı.

Uzun zamandan beri 2 Ağustos tarihi oldukça konuşulurken Samsung tarafından bu etkinlikte hangi cihazların tanıtılacağı ve yeni özelliklerin kullanıcılara sunulacağı merak ediliyor. Bugüne kadar paylaşılan bilgiler dahilinde Samsung'un bu etkinlikte hangi konularda yenilik sunacağı ile ilgili detaylar paylaşılmamış durumda.

2 Ağustos günü Türkiye saati ile 16.00 da başlayacak etkinlik dünya genelinde online olarak takip edilebilecek. YouTube üzerinden canlı yayın ile etkinliğin izlenebileceği belirtilirken Türkçe desteğinin sunulup sunulmayacağı şu an için net bir durum değil. Fakat kullanıcılar pek çok internet sitesi aracılığıyla dil sorunu olmadan bu etkinliği takip etme imkânına sahip. Bu bakımdan Samsung tarafından 2 Ağustos tarihinde hangi özelliklerin sunulacağını öğrenmek isteyenler için pek çok seçenek yer alacak.

Etkinlikte kuşkusuz tüm ilgiler Samsung Galaxy Note 7 için olacak. Buna rağmen bu telefonun yanı sıra pek çok farklı özelliğin de tanıtılması bekleniyor. Fakat etkinlikte yer alacak diğer cihazlar ve özellikler ile ilgili bugüne kadar net bir açıklama yapılmış değil.