25 Yıllık Efsane Solitaire Mobile İle Buluştu!

Microsoft'un bir zamanlar müptelası olduğumuz klasik oyunu Solitaire, iOS ve Android platformuna geldi. Oyun detayları ve linki haberimizde...

Yıllar önce oynamak için can attığımız masa oyunu Solitaire, 25 yaş kutlamaları kapsamında iPhone ve Android cihazlara geldi. Microsoft Solitaire, meraklılarına eğlenceli saatler yaşatacak. Windows 3.0 ile 25 yıl önce hayatımıza giren kart oyunu Solitaire, Windows 10 ile isim değişikliğine gitmiş ve Microsoft Solitaire Collection ismini almıştı.

Windows'a özel olarak oynanan Solitaire, bugün Microsoft Solitaire Collection ismi ile Google Play Store ve App Store'daki yerini alan oyun, tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Spider, Klondike, Freecell, Tripeaks ve Pyramid olmak üzere 5 çeşit oyun modunun bulunduğu Microsoft Solitaire Collection'da günlük görevler de yer alıyor.

Solitaire oynamak isteyen mobil cihazlara kilitleyecek olan Microsoft Solitaire Collection, Xbox Live desteği sayesinde; iOS, Android ve Windows 10 platformlarında kayıtlı dosyanız ile dilediğiniz cihazdan kaldığınız yerden oynamaya imkan sağlıyor.

Aşağıdaki bağlantıları kullanarak Microsoft Solitaire Collection indirebilirsiniz...

Android için Microsoft Solitaire Collection tıklayınız

iOS için Microsoft Solitaire Collection tıklayınız

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.