28 Portlu Devasal USB Çoğaltıcı!

Manhattan Products tarafından geliştirilen Hub'ı çok seveceksiniz. Toplamda 28 porta sahip USB'yi merak edeneler için tüm detaylar haberimizde...

Bilgisayarlarımızda sınırlı sayıda USB port girişleri bulunduğu için harici USB Hub'lar ile idare ediyorduk. Ancak Products, bu sorunu çözdü. günümüzde en çok kullanılan teknolojik cihazların başında dizüstü bilgisayarlar yer almakta. Tasarım gereği ince üretilen USB 2.0/ 3.0 Port'ları 2-3 adetle sınırlıydı.

Kullanmış olduğumuz alternatifler yetersiz kaldığı için harici USB Hub takviyesi yapıyorduk. Manhattan Products, geliştirmiş olduğu MondoHub Master USB Hub adını verdiği 24'ü USB 2.0 ve kalanı ise USB 3.0 olacak şekilde toplam 28 Port bulunuyor. MondoHub’un tek bir USB kablo üzerinden çalıştığını ve Windows- Mac ile uyumlu olduğunu da belirtelim.

Peki 28 Port'luk USB Çoğaltıcının Fiyatı Ne Kadar?

Oldukça rahat bir kullanım sunan MondoHub Master USB hub'ın fiyatı 56 Dolar olarak satışa sunulacak. Taşınabilir özelliği ile her yerde kolay bir kullanım sağlıyor. Ürünü beğendiyseniz aşağıdaki linkten satın alabilirsiniz..

MondoHub Master USB hub'ı satın almak için tıklayınız...

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.