ABD'nin Yeni Başkanının Belli Olmasından Sonra Sosyal Medya Ayağı Kalktı!

Birkaç saat önce açıklanan resmi sonuçlara göre ABD'nin yeni başkanı Donald Trump oldu. Tabii sosyal medya bu konuya kayıtsız kalır mı? İşte en komik paylaşımlar...

ABD Başkanlık seçimleri gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Her ne kadar yapılan anketler sonucunda başkanın Hillary Clinton'un seçileceği işaret edilse de, resmi açıklama ile beraber yeni başkanın Donald Trump olduğu açıklandı.

Sadece ABD'nin değil, tüm Dünya genelinde merak konusu olan başkanlık seçiminde alip gelmesi beklenen isim Hillary Clinton olarak bekleniyordu. Dünyanın gündemine oturan ve sonrasında da bir hayli konuşulacağı tahmin edilen yeni Başkan Donald Trump ile ilgili bazı komik paylaşımları sizler için derledik.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.