AliExpress Yarın Tarihin 11.11 Olmasından Dolayı Ürünlerinde Muhteşem İndirimler Sunacak!

Ülkemizde yoğun olarak kullanılan Çin'in dev alışveriş sitesi AliExpress tarihin 11.11 olmasından dolayı giyim, teknoloji, spor, moda ve ev aletlerinde büyük indirim var.

Kendi bünyesindeki büyük ve önemli markalarda kullanacağı indirim yalnızca 1 gün sürecek. Büyük satış rakamları elde edeğini düşündüğümüz 11.11 tarihinde alışveriş yapmayı düşünenler için büyük alternatifler sunulacak. Alışveriş yapmam gerekiyor diyorsanız siteye göz atmanızı tavsiye ederim.

KZ, Xiaomi, Asus, ZTE, Nilkin, Steelseries, Razer gibi birçok popüler teknoloji markasının da dahil olacağı bu indirim şöleninde önemli fırsatlar yakalayabilirsiniz. Hatta bugünden itibaren iki kat değerli indirim çeki satan AliExpress üzerinden bu linkteki bağlantıya tıklayarak 7 Dolar karşılığında 14 Dolar, 10 Dolar karşılığında 20 Dolar, 60 Dolar karşılığında 120 Dolar ve 75 Dolar karşılığında 150 Dolar indirim kazanabilirsiniz.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.