Android İçin Shazam Lite Yayınlandı!

Android platformuna, şimdilerde müzik bulma uygulaması olan Shazam geldi.

Geçtiğimiz gün yayınlanan Messenger Lite sürümünden sonra Shazam da bir duyuru yaptı ve Shazam Lite uygulamasını Google Play Store'da yayınladı.Shazam gelişmekte olan piyasalarda Android kullanıcıları için özel olarak tasarlanmış olan App, bugün bir "Lite" sürümünü tanıttı.

Sadece Facebook ve Messenger Lite gibi, onun tam özellikli daha az depolama ve verileri kullanır. Shazam ile , melodileri tanımlamayabilirsiniz, böylece onları aramak ve daha sonra tekrar dinleyebilirsiniz. Hatta Kimlik müziği çevrimdışı iken en son sonuçları kaydedin.

Tam boyutlu versiyonu, Samsung telefonda neredeyse boyutu 26 MB kaplıyor. Oysa Shazam Lite, uzayın az 1 MB'ını kaplıyor. Mümkün olduğunca az verilerini kullanmak için ve çevrimdışı parçaları tanımlamayın.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.