Apple Aşığı Genç İsmini iPhone 7 Diye Değiştirdi!

Ukranyalı bir genç, Apple'ın iPhone 7 modelini bedava almak için adını iPhone 7 yaptı. İlginç olayın detayları haberimizde...

Ukranyalı Olexander Turin, Ukranya'daki teknoloji mağazasının yapmış olduğu kampanyaya kayıtsız kalmadı. Apple tutkunu genç, kampanya dahilindeki olayı gerçekleştirmek için adım attı. Teknoloji mağazası, ismini iPhone 7 olarak değiştiren kişilere ücretsiz iPhone 7 vereceğini duyurdu. Bunun üzerine Olexander Turin harekete geçerek ismini iPhone 7 olarak değiştirdi.

Yalnızca isim değişikliği yapmak için 2 dolar gibi bir ücret ödeyen Turin, yani şimdilerdeki ismi iPhone 7 olması onu 850 dolar ödemekten kurtardı. Böylelikle iPhone7'ye ücretsiz sahip oldu. Hergün bir yenisine şahit olduğumuz Apple fanatiklerinin başka neler yapacağını merakla bekliyoruz.

Ayrıca böyle bir kampanyanın ülkemizde gereçekleşeceğini varsaydığımızda, büyük bir bölümün değişiklik yapacağı olası bir durum olarak düşünebiliriz. Bakalım bundan sonra ne gibi Apple hayranlıkları ile karşılaşacağız...

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.