Apple iPad Pro’yu Tanıttı

Apple tarafından reklam çalışmaları kapsamında iPad Pro için yeni bir reklam filmi çekildi. İşte yeni reklam filmi ve iPad Pro tanıtımı.

iPad Pro Apple için önemli gelir kaynaklarından birisi olurken, bu konuda marka tarafından yeni bir tanıtım yapıldı iPad Pro için yapılan reklam filminde, iPad Pro’nun özellikleri ön plana çıkartılırken, bugüne kadarki en büyük ekrana sahip olan iPad Pro, markanın yeniden tablet sektöründe konuşulmasını sağladı.

iPad Tarihi

iPad serisini sunmaya başladıktan sonra iyi rakamlar elde etmeye başlayan ve böylece her yıl yeni modelleri ile piyasaya giriş yapmaya başlayan Apple, ilk olarak iPad modelini 2010 yılında piyasaya sunmuştu. Bu modelin ekran boyutu 9.7 inç olurken, günümüzde kadar gelen süreç içerisinde ekran boyutları arttırıldı. Klasik modellerinin yanı sıra iPad Mini adı verilen ve 7.9 inç boyutunda ekranı bulunan farklı bir modeli de sunan Apple, böylece piyasadaki tablet ihtiyaçların uygun bir şekilde karşılanmasını da sağlamıştı.

12 inçlik ekranı ile serinin en büyüğü olan iPad Pro ise şu anda markanın en önemli cihazlarından birisi. Mart ayı içerisinde tanıtımı yapılarak piyasaya sunulan iPad Pro bugüne kadar iyi rakamlara ulaşırken, reklamları ve kampanyaları ile iPad Pro hala ilgi görüyor.

iPad Pro Özellikleri Neler?

iPad Pro 12.9" ekranı, 2732x2048 çözünürlük desteği, 4 GB RAM, 32GB / 128GB depolama alan seçenekleri, Apple A9X yonga seti, 8 MP arka kamera ve 1.2MP ön kamera bulunuyor. Cihazda üstelik 10.307mAh batarya sayesinde uzun süreli kullanım oldukça kolay bir şekilde sağlanabiliyor.