Apple iPhone 7 Plus ve iPhone 7'lere Jet White (Bembeyaz)Telefonları Geliyor!

Apple geçtiğimiz aylarda satışa sunduğu iPhone telefonlarına bir yeni renk daha ekledi. Apple Jet White ile gelmesi bekleniyor...

Apple ile ilgili tahminleri doğru çıkan Mac Otakara iPhone 7 için bir iddia da bulundu. Apple'ın geçtiğimiz aylarda tanıtımını gerçekleştirdiği akıllı telefonları iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelinin Jet Black (simsiyah)renginden sonra Jet White rengi ile gelmesi bekleniyor. Bildiğiniz üzere Apple bu taktiği daha öncede iPhone 4 telefonunda yapmıştı. iPhone 4'un etkinliğinden aylar sonra bembeyaz rengini satışa sundu. Şimdi ise bu durum yabancı gelmedi.

Mac Otakara Apple'ın önümüzdeki aylarda Jet Black iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelinden sonra Jet White (Benbeyaz)rengi ile iPhone telefonlarında renk seçeneklerini arttırmayı planlıyor. Bembeyaz iPhone modelleri 128GB ve 256GB depola birimlerine özgü olması bekleniyor.
İşte Jet White'ın rengi.

Siz Apple'ın Jet White rengini beğendiniz mi?

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.