Apple iphone 7S'i Es Geçebilir!

Apple, 2017'de iPhone 7S'i atlayarak direk olarak iPhone 8'i çıkarma çalışmalarına başladı.

Geçtiğimiz haftlarda iphone 7 ve iphone 7 Plus’ın çıkışından sonra pek bir süre kaybı yaşamak istemeyen Apple, iphone 7S'i atlayı, iphone 8 için çalışmalara başladı. Apple çalışanlarından alınan bilgilere göre İsrail ile görüşmelerin olduğu öğrenildi.

Henüz ismi belli olmayan fakat finans ve ana teknoloji merkezi olan Tel Aviv Herzliya’da bir Apple ofisinde çalışanın vermiş olduğu bilgiler doğrultusunda diğer iPhone serilerinden çok farklı olduğunu ifade etti. Bu ofis şirketin dünyadaki en büyük ikinci Ar-Ge merkezi olarak Apple CEO'su Tim Cook tarafından açılmıştı.

iPhone 8'de radikal bir tasarımın gerçekleştirilebileceğini düşündüğünü söyledi. Her yönüyle yenilik üzerine yenilik olması beklenen iPhone 8'in birçok değişiklik ile geleği tahmin ediliyor. Daha iyi bir kamera özelliğine sahip olacak olan iPhone 8, çift tarafı kavisli AMOLED ekran üretecekti. Business Insider bu konuyla ilgili yorum yapmak istemediğini belirtti.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.