Apple Özel Etlinliği Nasıl İzlenir?

Apple'ın bu gece saat 20.00'da düzenleyeceği etkinlikte yeni ürünler tanıtılacak. Peki bu etkinliği canlı yayın akışında nasıl izleyebilirsiniz? Cevabı haberimizde...

Touch ID, OLED panel ve yeni donanımlar ile iyileştirilmiş MacBook modellerinin yanı sıra iPad modellerini sunmaya hazırlanıyor. Apple, Özel bir etkinlikte tanıtımını yapacağı yeni ürünler için Apple Store'u kapatmıştı. Peki bu yeni ürünler arasında neler var?

Geçtiğimiz aylarda iPhone 7, AirPods ve Apple Watch Series 2 ürünlerinin sonrasında taze ürünlerini görücüye çıkarıyor. iPhone, iPad, veya iPod touch'ta (iOS 7 ve üzeri), macOS 10.8.5 ve üzeri, Windows 10'da yer alan Edge tarayıcısından veya 2. ve 3. nesil Apple TV modelleri üzerinde Apple etkinliğinizi izlemeniz mümkün.

Apple Özel etkinliğini canlı olarak Apple.com/tr sitesi üzerinden Türkiye saati 20.00'da izleyebilirsiniz.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.