Apple Store Kapatıldı!

Bu gece düzenlenecek etkinlik öncesi Apple, aldığı kararla Apple Store'u kapattı. Peki Apple Store neden kapatıldı? Yeni ürünler mi Geliyor?

Apple, Türkiye saati 20.00'da gerçekleştirilecek etkinlik öncesi Apple Store'u sonlandırdı. Akıllara hemen acaba yeni ürünler mi gelecek sorusu yer aldı. Acaba kapatılmasının altındaki neden gerçekten de yeni ürünlerin gelecek olması mı?

Bugün düzenlenen etkinlikte Apple, iPad ve MacBook modellerinin tanıtımını yapacak. Her zaman yapıldığı gibi yine bir Apple ÖZel Etkinliği kapsamında, Apple Store bakıma alındı. Saatler 20.00 gösterdiğinde başlayacak olan etkinlikte yeni ürünlerin varolduğu belirtiliyor.

Bunların yanı sıra OLED panelli ,Touch ID özellikli ve Intel Skylake işlemci ile iyileştirilmiş olan MacBook modelleri için hazırlıkların ne zaman son bulacağı hakkında bilgi verilmiyor. MacBook modellerinin dışında aynı zaman da iPad modelleride lanse edilecek. Her iki modelinde etkinlik sonrasında Apple Store'da satışa sunulması planlanıyor.

Acaba bu yıl Apple, ürünlerinde nasıl bir bütçe heseaplaması oluşturacak?

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.