Apple Yılın Son Lansmanını Açıkladı!

Apple bu yılın son çeyreğinde düzenleyeceği lansmanda tanıtacağı cihazları açıkladı...

Apple her yıl olduğu gibi bu yılda gelenegi bozmadan yola devam etti. Yılın son lansmanını yapacağını duyuran Apple WWDC'de yazılımlarını Eylül ayında yeni iPhone modelini ve Ekim etkinliğinde ise MacBook ve yeni cihazlarını duyuracak.

Apple'ın bu yıl düzenleyeceği Macbook Air lansmanı 27 Ekim olarak açıklandı. Apple'ın gönderdiği davetiyede önümüzdeki günlerde düzenlenecek olan etkinlikte MacBook MacBook Pro ve MacBook Air modellerinin tanıtımının yapılması bekleniyor. Macbook modellerinde 3.5mm girişi, parmak izi okuyucusu Touch ID, kısayol ve durum bilgileri için OLED panelinde modelde yer alması bekleniyor. Cihazın tasarım ve donanım açısından güncellemesi beklenen MacBook modellerinde iPhone 7'deolduğu gibi simsiyah renkte olacak.

Düzenlenecek etkinlikte iPad Pro 2, iPad mini ve iPad Air 3'ün de tanıtımının gerçekleşmesi bekleniyor. Davetiyenin kapağında yer alan "hello again" yazması çok manidar. Hepnizin bildiği üzere Steve Jobs ilk iMac modelini tanıttıktan sonra reklamlarda "hello again" sloganı kullanılmıştı.

Sizce Apple'ın lansmanında sürprizler olacak mı?

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.