Apple'dan Büyük Adım iMessage'ın Android Sürümü Yolda!

Popüler işletim sistemleri arasında ilk sırada adını yazdıran iOS ve Android, Apple'ın uygulamalarıyla birleşince yer yerinden oynuyor. Detayları haberimizde...

Apple'ın popüler mesaj uygulaması sayesinde iPhone modellerinde arkadaşlarımız arasında iletişimiz sağlanıyordu. Çokça beğeni alan iMessage uygulamasının tek olumsuz yanı, iOS işletim sistemi ile çalışıyor olmasıydı.

Ancak bu sorun ortadan kalkıyor. Apple'ın yapmış olduğu açıklamada iMessage uygulaması Android sürümüne kavuşuyor. Bir hatırlatmada bulunacak olursak Apple, uzun süredir iMessage uygulamasını Android ile uyum içerisinde çalışması adına çalışmalar da bulunmuştu. Uygulamanın ne zaman tanıtılacağı tam olarak bilinmiyor.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.