Asus ZenWatch 3, 11 Temmuz'da Android Wear 2.0 Alacak!

Asus, ZenWatch 3'ün aslında 11 Temmuz'da Android Wear 2.0 alacağını doğruladı. Tüm ayrıntılar haberimizde yer alıyor..

Haberler, Asus Almanya ve Asus ABD'den gelen çelişkili bazı raporların, 2. Çeyrek sonunda belirttikleri ve cevapsız son tarihte bir gecikme olacağına inanılıyor.

Asus ZenWatch 3, Android Wear 2.0'ın yayınlanmasından yalnızca iki kısa ay önce Aralık 2016'da piyasaya çıktı. O zamandan beri Android Wear güncellemeleri için zaman çizelgesi, tatmin edici olmamıştı, en popüler giyilenlerin bazıları güncellemeden tamamen çıkmıştı.

Eski cihazlar için yeni işletim sistemi kabul oranlarının uzun süredir Android için bir sorun haline geldiği ve Android O, bir kez daha güncelleme işlemini Project Treble'li üreticiler için daha kolay hale getirmeye kararlı olsa da, Android Wear 2.0 için böyle bir özellik getirilmedi.

Proje Tizini, Android Wear 3.0'a gidecek kadar başarılı olduğunu umuyoruz. Asus ZenWatch 3'e gelince, Asus'un sözlerini tutup tutmadığına karar verebilmemiz için yalnızca bir hafta var.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.