Beklenen Teknolojik Ayakkabı NIKE HYPERADAPT 1.0 Satışta!

Spor ayakkabı severlerin fazlasıyla beğeneceği NIKE HYPERADAPT adlı teknolojik ayakkabı satışa sunuldu.

NIKE, HYPERADAPT adını verdiği Geleceğe Dönüş filmindeki ayakkabısını bir süre önce açık arttırmaya sunmuştu. Bağcığını kendisi bağlayan bu ayakkabılardan sonra NIKE HYPERADAPT 1.0 adı verilen teknolojik ayakkabı da resmi olarak satışa sunuldu. Nike HYPERADAPT 1.0, Geleceğe Dönüş filmindeki ayakkabı esintisi ile bağcıklarını otomatik olarak kendi bağlıyor.

Nike, HYPERADAPT 1.0'ı; dijital, elektrik ve mekanik mühendisliğin uzun araştırmalarını hareket için tasarlanmış ürünü temsil ediyor. Bağcığını kendi bağlayan ve ışıklı sistemi ile göze oldukça hoş görünen Nike HYPERADAPT 1.0'ın fiyatı bir spor ayakkabıya göre oldukça yüksek.

Peki NIKE HYPERADAPT 1.0 Ne Kadar?

Bu harika teknolojik ayakkabının fiyatı 720 Dolar etikete sahip. Sizlerde eknolojik bir ayakkabıya sahip olmak istiyorsanız, 28 Kasım tarihinde Nike.com üzerinden Nike HYPERADAPT 1.0'ı satın alabilirsiniz.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.