BİM 18 Kasım'da iPhone 7 Rüzgarı Estirecek!

Son zamanlarda dikkat çekecek ürünleri kendi bünyesinde satışa sunan BİM, bu sefer iPhone 7 satışlarına başlayacak.

Birkaç yıldır yapmış olduğu ilginç ürün satışlarıyla konuşan BİM, 18 Kasım'da satışa sunacağı 32 GB'lık iPhone 7 ile çok konuşulacak gibi. Satmış olduğu Xbox 360, PlayStation 4, Batman V Superman ve Star Wars gibi eknolojik ürünlerine gözde telefon iPhone 7'ye de dahil etti.

Genellikle Cuma günleri kampyanyalı ürünlerini satışa çıkaran BİM, çizgisini bozmayarak 32 GB'lık iPhone 7'yi de 18 Kasım Cuma gününden itibaren raflara çıkaracak. Peki 32 GB'lık iPhone 7'nin BİM'deki fiyatı ne kadar olacak?

Firma tarafından belirlenen fiyat 2999 TL olarak sunulacak. Apple'ın önermiş olduğu fiyattan 250 TL daha uygun olacak. Sınırlı sayıda satılması beklenen cihazı belirli bölgeler dahilinde sunulacağı tahmin ediliyor. Bakalım bu kampayadan kimler ne şekilde yaralanacak...

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.