BİM'de PlayStation 4 Satışları Başlıyor!

Kendi bünyesinde değişiklik yapmak isteyen BİM, iPhone 7 satışı yaparak büyük ses getirmişti. Bu defa ise gözde oyun PlayStation 4 satışları için hazırlıklara başladı.

Uygun fiyat anlayışıyla çeşitli kampanyalar düzenleyen toptan perakende merkezi BİM, teknoloji dünyasında adını yazdıracak satışlar yapmaya devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda PlayStation 4 satmasıyla büyük ses getirmişti. BİM bu süreçten sonra Xbox 360 ve en son olarak da uygun fiyata iPhone 7 satarak müşterilerinden tam not almıştı. BİM şimdi tekrardan PlayStation 4 satmak için iş başı yaptı. Ucuz fiyata PlayStation 4 satacak olan BİM, bu da yetmezmiş gibi birde taksit imkanı sunuyor.

Sınırlı sayıda satılacak olan PlayStation 4, 2 Aralık 2016 tarihinde 999 TL etiket fiyatıyla BİM'de satışa sunulacak. Aynı zamanda 500 GB'lık PlayStation 4'ü BİM'den kredi kartına 6 taksit ile satın alabilme imkanına sahip olacacaksınız. Piyasada 1.300 ile 1.500 TL arasında satılan PlayStation 4'ü 999 TL satın alabilme imkanı, oyuncuları bir hayli heyecanlandıracağa benziyor.

Sizlerde 2 yıl ihracatçı firma garantili PlayStation 4'ü satın almak istiyorsanız saat 09:00'da BİM'in satış noktalarrında olmayı unutmayın...

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.