BlackBerry DTEK60 Fiyatı ve Özellikleri Sızdırıldı!

Android tabanlı çalışacak olan BlackBerry afişlerde resmen görüldü. Görüntülenen cihazın özellikleri ve fiyatı haberimizde...

BBOS'tan beklediği olmayan BlackBerry bir aldığı karar ile Android platformuna geçti. BlackBerry Priv ile beraber Android şansını deneyen şirketin önümüzdeki haftalarda Mercury diye adlandırdığı yeni modeli ile çıkış yapması bekleniyordu. Ancak BB Mercury'den önc BlackBerry DTEK60 tanıtıldı.

BlackBerry DTEK60'ın 5.5 inç büyüklüğünde Full HD AMOLED ekran 2.15 GHz hızında çalışıyor Snapdragon 820 yonga seti 4GB RAM ve 32GB dahili depolama alanı aynı zamanda microSD kart desteği yer alıyor. 4K video kaydı f/2.0 diyafram açıklığında olacak. Telefonun arka yüzünde 21 megapiksel ön yüzünde ise 8 megapiksel kamera yer alıyor.

BlackBerry DTEK60 Avrupa'da 600 euro olacak. Neredeyse iPhone 7 ile hemen hemen kafa kafaya verecek olan BlackBerry DTEK60'ın fiyatının biraz pahalı olması bakalım istenilen satış rakamlarını yakalayacak mı?

Sizce BlackBerry DTEK60 istediğ satış rakamlarını elde edecek mi?

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.