BTK Ülkemizde Yaşanan İnternet Sorununu Açıkladı!

Dün geceden beri yaşanan internet sorunun neden olduğunu BTK açıkladı...

Herkesin bildiği ve merak ettiği üzere dün geceden beri internet felç olmuş bir vaziyette. Facebook, Twitter, YouTube ve WhatsApp başta olmak üzere bazı bankaların sitelerinin de oluduğu ve Skype’ta bağlantı sorunu yaşamakta. Konu ile alakalı Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından Haber Türk'e yapılan açıklamaya göre ise “Türkiye genelinde yaşanan bu sorun internetle alakalı.”olduğunu ifade etmişler.

Ancak yine aynı haberde BTK’dan çıkan herhangi bir erişim yasağı uygulanmadığının ve mobil operatörlerde yaşanan sorunun teknik aksaklık olduğu iddia ediliyor. Artık yorumu sizlere bırakıyoruz biran önce her ne nedenden dolayı ineternet aksaklığı yaşıyorsak biran önce çözülmesini umut ediyoruz.

Sizce internet aksalığı ne zaman düzelecek?

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.