Canlı Yayın Platformu Periscope'a ABD Başkan Adaylarının Maskeleri Geldi!

Son dönemlerde oldukça popüler bir uygulama haline gelen Periscope, bir yeniliği daha ortaya koydu. İşte Periscop'a gelen yenilik...

Amerika Birleşik Devletleri'ndeki seçimler için Periscope'a başkan adaylarının maskeleri geldi. Yayıncılar bu maskeleri uygulama içerisinde kullanarak yaratıcı canlı yayınlar yapabilecek. Gündemi meşgul eden başkanlık seçiminin teknoloji uygulamalarından etkilendiğini biliyoruz.

Seçime az bir süre kala, ilginç atılımlarda bulunan ABD Başakn adayları Periscope'tan gelen yenilik ile farklı çalışmalar gösterecektir. Twitter bünyesinde tanıştığımız Periscope, ABD başkan adayları Donald Trump ve Hillary Clinton'ın maskelerini Periscope'a dahil etti.

Böylelikle bu maskeler ile tıpkı yüz değiştirme uygulaması gibi canlı yayınlarınızda maske takarak canlı yayın akışınıza devam edebilirsiniz. Şuan yalnızca iOS için yayınlanan güncelleme ilerleyen günlerde Andoroid'e gelir mi bilinmiyor.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.