Casper'dan 10.000 TL'ye Masaüstü Bilgisayar!

Casper, son dönemlerde oyun platformuna ağırlık verdiğinden dolayı oyunculara özel masaüstü bilgisayar Excalibur'u kullanıcılarına sunuyor.

Daha öncesinde Excalibur adı altında aynı platformda dikkatleri üzerine çeken Casper, hızına tam gaz devam ediyor. Casper bu defa masaüstü oyun bilgisayarını duyurdu. Peki Excalibur nasıl özelliklere sahip olacak?

Casper Excalibur Özellikeri

- Şeffaf kasa ve şık tasarım

- 6. nesil Intel Core i7 işlemci

- GeForce GTX 1080 Ekran kartı

- Sıvı soğutma sistemi

- SSD bellek

- Klavye ve fare özelliği

Casper, önceki Excalibur bilgisayarlarını dışarda bırakacak bir hayli donanımlı ve ilgi çekici yeni Excalibur E800, şimdiden merak uyandırıyor. Casper'ın bu seri de iyi gittiğini söylememiz mümkün. Peki bu kadar donanımlı oyun bilgisayarının fiyatı ne kadar olacak? Casper Excalibur, 10.000 TL etiketle satışa sunulacağı belirtildi.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.