Çerçevesiz Xiaomi Mi Mix'in "Mini" Versiyonundan Haber Var!

Çin'li telefon üreticisi Xiaomi, çerçevesiz akıllı telefonu Xiaomi Mi Mix'in kompakt versiyonu sızdırıldı.

Telefon sektöründe güzel bir başarı yakalayan Xiaomi, geçtiğimiz y tanıtmış olduğu tamamı neredeyse çerçevesiz sayabileceğimiz akıllı telefonunun küçük versiyonu sızdırıldı. Xiaomi Mi Mix yüzde 91 ekran gövde oranı ile farkındalığını konuşturarak göz doldurmuştu. Şimdi de daha kompakt bir versiyonu Weibo üzerinden sızdırıldı. Weibo üzerinden sızdırılan görselde Xiaomi Mi Mix’in yanında daha küçük versiyonu yer alıyor. Kompakt modelin kod adı ise "Nano".

Belli bir stok sınırı bulunan Xiaomi Mi Mix, seramik malzemeden üretilmiş ve 6.4 inç büyüklüğünde ekrana, 2.35 GHz hızında çalışan Snapdragon 821 yonga setine ve hızlı şarj 3.0 destekli 4.400 mAh kapasiteli bataryaya sahip.

Peki "Mini" Versiyonlu Mi Mix'in Özellikleri Neler?

- 6.4 inç yerine 5.5 inç ekran

- 4 GB RAM

- Qualcomm Snapdragon 821

- 4 GB RAM / 6 GB

- 64 GB depolama alanı

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.