Daha İyi Özelliklere Sahip Meizu Pro 6s Tanıtıldı!

Meizu, yeni akıllı telefonu Meizu Pro 6s'i tanıttı. Fakat Meizu Pro 6S ile Meizu Pro 6 arasında pek fark bulunmuyor.

Geçtiğimiz günlerde Meizu M5 modeliyle bir günde 4 milyonun üzerinde satış göstererek, Dünya genelinde ciddi bir satış oranı elde etti. Çinli akıllı telefon üreticisi Meizu, bir diğer modeli Meizu Pro 6s'in duyurusunu yaptı. Kamera ve batarya olarak Meizu 6'dan ciddi oranla farklılık gösteren Meizu Pro 6s, temel özellikleri açısından ise büyük benzerlik içerisinde.

İşte Meizu Pro 6s'in Özellikleri

- 5.2 inçlik Full HD çözünürlüklü Super AMOLED ekran

- MediaTek'in 10 çekirdekli işlemcili Helio x25

- 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanı

- 3600mAh batarya

- 12 MP çözünürlüklü gelişmiş kamera

- 4 eksenli optik imaj sabitleyici desteği

Peki Meizu Pro 6 ve Meizu Pro 6s Arasında Nasıl Bir Fark Var?

Temel yapı olarak Meizu Pro 6 ile benzerlik taşıyan özelliklerin yanı sıra iyileştirilmiş kamera ve daha büyük batarya ile Meizu Pro 6s ciddi bir fark ortaya koyuyor. Tanıtımı yapılan Meizu Pro 6s, henüz satışa çıkmış değil. Eğer güçlü bir performans arıyorsanız, Meizu Pro 6'nın yerine bir diğer seri Meizu Pro 6s'i satın almanızı tavsiye ederiz.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.