Doğu Ve Güneydoğu Anadolu'daki İnternet Kesintisi Sürüyor!

Geçtiğimiz yıllarda yaşanan olay ile benzerlik gösteren internet kesintisi Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinde etkisini sürdürüyor. Peki İnternet Neden Kesildi?

Daha önceden de meydana gelen uzun süreli internet erişimi kesintisinin ardından Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinde aynı sıkıntı tekrar yaşandı.

Batman, Diyarbakır, Mardin, Siirt, Van, Elazığ, Tunceli, Gaziantep, Şanlıfurfa, Kilis ve Adıyıman gibi birçok ilin bulunduğu internet kesintisinde hem mobil hemde sabit hatlardan erişim sağlanmıyor.

Gelen ilk bilgiler doğrultusunda erişimin 10.30'da kesildiği belirtiliyor. İnternetin kesilmesiyle ilgili henüz bir açıklama yapılmadı. Bugünde aynı şekilde devam edecek olan kesintinin ne zaman sonlanacağı hakkında bilgi verilmiyor. Gelişmelerden sizleri haberdar ermeye devam edeceğiz..

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.