Facebook Kullanıcıları Neden Öldü!

Dünyanın en popüler sosyal paylaşım siteleri arasında olan Facebook, yalnızca bir hatadan dolayı birçok kullanıcısının ölü görünmesine neden oldu.

Facebook, güldüren bir hata ile karşımıza çıktı. Nedeni henüz bilinmeyen bir hatadan dolayı sosyla paylaşım sitesinde bazı kullanıcılar ölü olarak gösterildi. Ölü olarak bilinen kişilein hesaplarını ziyaret eden kişiler, ölen kişinin anısına hazırlanmış bir anma pankartıyla karşılaştılar.

Hatanın kısa bir süre sonra yetkili kişiler tarafından farkedilmesiyle düzeltilen hata, Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg'i etkiledi. Facebook'un kullanıcıların ödürdü adı altındaki haberler medyada oldukça gülünç karşılandı.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.