Football Manager 2017 Geldi!

Dikkatleri üzerine çeken özellikleri ile göz dolduran, ve raflardaki yerini almak üzere Football Manager 2017 çıktı.

Oyunseverleri sevindirecek Football Manager 2017, bugün piyasadaki yeri aldı. Oyunun çıkmasıyla beraber nefeslerini tutan kullanıcıların olduğunu ve Football Manager 2017'nin hangi özellikler ile geldiğini merak ettiğini biliyoruz.

Sega tarafından yayınlanan ve Sprorts Interactive tarafından geliştirlen oyunun 13. versiyonunda yapay zekanın iyileştirilmiş şekilde gelmesi oyuncuları bir hayli mutlu edecek. Her açıdan daha gelişmiş özelliklere sahip Football Manager 2017, oyuncu ve teknik direktör kadrosu ile adrenalin patlaması yaşamanızı sağlayacak. Alçak kamera açılı oyun, PC, Mac ve Linux ile uyumluluk gösterecek.

Bugüne kadarki en gerçekçi ve en sürükleyici futbol menajerliği oyunu olan Football Manager 2017'de en sevdiğiniz futbol takımını yönlendirebileceksiniz. Oyun, bazı e-ticaret sitelerinde ve fiziksel mağazalarda raflardaki yerini aldı. Oyunu ücretsiz olarak denemek isteyenler için beta sürümü ile ulaşabilirsiniz. Lisans aldığınız takdirde satın alıp oyuna kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.