Football Manager Mobile 2017 Akıllı Telefonlar İçin Satışa Sunuldu!

Keyifli saatler geçireceğiniz menajerlik oyunu, Football Manager 2017, Android ve iOS platformları için yayınlandı. Oyunun detayları ve linki haberimizde yer alıyor...

Yayınlanacağı günü iple çeken oyunseverleri mutlu edecek bir haber geldi. Geçtiğimiz haftalarda Android ve iOS tabletler için yayınlanan Football Manager Touch 2017, şimdi de telefonlar için yayınlandı. Öncesinde de belirttiğimiz gibi ücretli olarak oynanan oyunun, 19,99 dolar olan tablet fiyatına göre akılı telefonla için 8,99 dolar fiyatı ile ceplere daha uygun olarak sunulması daha iyi oldu.

Mobil cihazlarda indirilmesini saplamak için Google Play Store ve App Store'da bulabilirsiniz. ootball Manager Mobile 2017, dünya çapında 15 ülkeden tüm büyük Avrupa ligleri ile birlikte geliyor. Aynı zamanda bir önceki oyunlardaki liglere ek olarak Polonya ve Türkiye ligi de oyuna eklendi.

Football Manager 2017 indirme linklerine aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz...

Google Play Store (Football Manager 2017)

App Store (Football Manager 2017)

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.