G 6 İçin LG'den Sürpriz Karar!

LG, Daha önce yalnızca Nexus 4'e özel olan özelliklerini yeni amiral gemisi G6 için kullanabilir.

LG'nin yeni gelecek telefonu, LG G5'e göre birçok özelliğini kaybetmiş de olsa dikkat çekici özeliklerle gelmesi bekleniyor. Koreli haber sitesi ChosunBiz'e konuşan anonim kaynaklar LG G6'nın kavisli olmayan bir LCD ekranla geleceğini ve kablosuz şarj özelliğine sahip olmayacağını belirtiyor.

Bu haberden dolayı kullanıcılar bir hayli üzülmüştü. Fakat bazı kaynaklarda yeni gelecek telefon modelinin G6'da sertleştirilmiş arka cam panel sayesinde materyal kalitesi anlamında önemli bir ilerleme kaydettiğini ifade ediyor.

LG G5'te gelen olumsuz tepkileri göz önünde bulunduracak olursak, G6'nın daha üst seviyeli bir telefon olarak gelmesi bekleniyor. Daha önce Nexus 4 için cam arka panelden yararlanan LG, bu modelden beri böyle bir adım atmamıştı. Bir başka iddiaya göre ise şirketin şuan OLED ekran teknolojisine hazır olmadığı yönünde.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.