Galaxy A3 (2017) Özellikleri Geekbench Testinde Görüntülendi!

Samsung'un çok beğeni toplayan A serisine yeni katılacak Galaxy A3 (2017) modeli Geekbench'te görüntülendi.

Samsung 2017 yılında akıllı telefonlarını tanıtacağı zengin bir yıl geçirmesi bekleniyor. Sevilen A serisine 2017 yılı içerinde dahil olması beklenen Galaxy A3 (2017), Galaxy A5 (2017) ve Galaxy A7 (2017) modellerini kullanıcıların beğenisine sunacak. Tanıtımınını yapılmasına daha var olan Galaxy A3 (2017) modeli, Geekbench testinden kaçamadı ve görüntülendi.

Galaxy A serisindeki başarının önümüzdeki yıl yakalanıp yakalanmayacağı tam olara bilinmezken, telefon girişi ile orta segment kullanıcılarına hitap eden Galaxy A3 (2017) modeli etkileyici özelliklere sahip.

Galaxy A3 (2017) Özellikleri

- 4.6 inç büyüklüğünde ekran

- 1.5 GHz hızında çalışan Qualcomm yonga seti

- 2 GB RAM

- 8 GB genişletilebilir dahili hafıza

- 13 Megapiksel arka ve 8 Megapiksel çözünürlüğünde selfie odaklı ön kamera

- Android 6.0.1 Marshmallow sürümü

Samsung'un bu yıl içerisinde elde ettiği başarıyı, yeni akıllı telefonlarında görüp görmeyeceğini önümüzdeki yıl hep birlikte göreceğiz...

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.