Galaxy Note 4 İçin Yeni Güncelleme Geldi!

Samsung'un 2014 yılında piyasa sürdüğü Note 4 modeli için yeni güncelleme yayınlandı. Peki yeni güncellemede neler yer alıyor?

Piyasaya sürüldüğü günden itibaren özellikleriyle ilgi çeken Galaxy Note 4 modeli, Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesini almasıyla kullanıcılarını epey bir sevindirmişti.

Google, güvenlik açığını kaptmak adına sürekli olarak güncelleme yayınlayacağını duyurmuştu. Samsung da buna uyacağını açıklamıştı. Açıklamanın ardından sözünü tutan Samsung, Galaxy Note 4 için yeni güvenlik güncellemesi yayınladı.

350 MB boyutunda olan yeni güvenlik güncellemesi, güvenlik açıklarını gidermenin yanı sıra sistem kararlığını da arttırıyor. Eğer sizlerde Galaxy Note 4 kullanıyorsanız; Ayarlar> Cihaz Hakkında> Güncellemeleri indir bölümünden yüklemeyi gerçekleştirmeniz mümkün.

Güncellemenin görünmemesi gibi bir sorun ile karşılaşırsanız, ilerleyen günlerde tekrar deneyebilirisiniz. Sizlerde kişisel veri güvenliğinizi korumak istiyorsanız güncellemeden faydalanmanızı tavsiye ederim.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.