Galaxy Note 7 Canlı Canlı Yanarken Görüntülendi!

Samsung’un en iyi telefonu seçildikten sonra patlama olaylarında başrol olan Galaxy Note 7 piyasadan tamamen çekildi. Fakat yanma görüntüleri ortaya çıktı.

Samsung’un göz bebeği olması beklenirken ağzını yakan telefonu Galaxy Note 7, cayır cayır yanarken görüntülendi. Youtube'a atılan video merka konusu oldu. Videoda ev içi güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde birden alev almaya başladı. Büyük korku uyandıran Note 7 patlaması evdeki bireyleri epey bir tedirgin ettiği gözden kaçmıyor.

Adamın uyku moduna girip, uyuması beklenirken dumanı fark etmesi sonucunda şaşkınlığı ve paniği görülemeye değer. Bu da bize telefonun ne denli tehlikeli olduğunu gözler önüne seriyor.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.