Galaxy Note 8 Mi Geliyor?

Samsung, yapmış olduğu açıklamada Note 8 ile ilgili tüm merak edilenleri söyledi. Peki Samsung, Note serisine devam edecek mi?

Geçtiğimiz günlerde yayınlamış olduğumuz bir haberde, Samsung'un Galaxy Note 7'de yaşanan sıkıntılardan dolayı kullanıcılardan özür dileyip onların gönüllerini almak adına Galaxy S8 ve Galaxy Note 8'de telafi yoluna gideceğenden bahsetmiştik.

Daha fazla bir sorunun oluşmaması adına üretmi durdurduğunu söyleyen Samsung, dolaylı yoldanda olsa Galaxy Note 8 modelinin sinyallerini verdi. Güney Kore'li firma Galaxy Note 7 yerine Galaxy S7 veya Galaxy S7 Edge yerine önümüzdeki sene Galaxy S8 veya Galaxy Note 8'e şans vererek kullanıcıların beğenisine ulaşmaya çalışacak.

Yükseltme alacağınız telefon ücretsiz sunulmamakla beraber Note 7 müşterisi, almaya karar verdiği Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge'nin yarı fiyatını ödemek zorunda kalacak. Samsung'un Galaxy Yükseltme programı dahilinde cihazın varyantları için indirim imkanı sunulacak. Böylelikle Samsung, dolaylı da olsa Galaxy Note 8'i doğrulamış oldu. Şimdiye kadar gelen bilgiler şirketin Note serisinin sonlanacağı yönündeydi.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.