Galaxy S5 Mini İçin Android 6.0.1 Marshmallow Geldi!

Galaxy S5 Mini İçin hayal gibi görünen Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesi doğrulandı.

Samsung'un 2014 yılında piyasaya sürdüğü Galaxy S5 Mini, özellikleri açısından diğer amiral gemilerinin gerisinde kaldı. En son aldığı Android 5.0.1 Lollipop güncellemesini geçtiğimiz yıl almıştı. Android 6.0.1 güncellemesini hayal gibi gördüğümüz şu günlerde Rusya'dan gelen haber ile Galaxy S5 Mini'ye nihayetinde Marshmallow güncellemesi geldi.

MMB29M.G800HXXU1CPI5 sürümü adı altında Galaxy S5 Mini'nin Rusya'da dağıtımı başlandı. Türkiye'deki dağıtım tarihi önümüzdeki ay içerisinde gerçekleşecek. 800 MB boyutundaki güncellemenin Galaxy S5 Mini'deki seyri merak konusu oldu. Bakalım Android 6.0.1 S5 Mini ile uyumluluk gösterecek mi?

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.