Galaxy S7 Edge için Yeni Seçenek Geldi!

Hala Galaxy S7 Edge Almadıysanız, satın almak isteyenler için yeni bir seçenek daha sunuldu.

Galaxy Noye 7'nin piyasadan çekilmesinin ardından gözler Samsung'un diğer telefonları Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge'ye çevrildi. Galaxy S8'in gelecek yıl karşımıza çıkana kadar yeni amiral gemisi olarak bu iki cihaz gösteriliyor. Hatırlayacağınız üzere Galaxy Note 7'deki Mavi Renk teması Galaxy S7 Edge'ye uygulanacağı konuşuluyordu.

Şimdilerde ise Samsung Singapur, Blue Coral (Mavi Mercan) Galaxy S7 edge telefonun 5 Kasım tarihinde sunulacağını doğrulamış durumda. Samsung, henüz bu konuya ilişkin herhangi bir resim sunulmazken bu ayın başlarında Verizon için üretilen mavi renkli S7 Edge'nın ortaya çıkan görsellerini göz önünde bulundurursak, Blue Coral S7 edge'in tamamen Note 7'nin mavi sürümüne benzemesiş mümkün.

Şuan tam olarak satış yerinin belli olmadığı Blue Coral S7 Edge'nin nerede piyasaya sürüleceği belli değil. Note krizlerini unutturmak adına olduğundan daha fazla marketlerde sunulması bekleniyor. Aynı zamanda normal Galaxy S7'nin mavi renk seçeneğine sahip olup olmayacağı bilinmiyor.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.