Galaxy S7 Edge ve Galaxy S7'ye Android 7.0 Beta Sürecinde!

Samsung'un daha önceden kayıt için açmış olduğu Galaxy Beta programına giren S7 ve S7 Edge modellerine Android Beta testleri uygulanıyor...

Şu anda Samsung'un gözünde altın değerinde olan Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge için beta testlerinin başlayacağından söz etmiştik. Samsung Galaxy Note 7 fiyaskosundan sonra en hit telefonları Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge oldu.

Galaxy Apps'de yayınlanan Galaxy Beta Programının üzerinden alacağını bildirmiştik. Ülkemizde şu anda aktif olmasa da Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık ve Güney Kore'de kayıtlara açık olan ve sistemde beta tesleri bugün yapılmaya başladı.

Ancak hala ülkemizde Galaxy S7 Edge ve Galaxy S7 kullanıcıları konunun içinde olup olmadığını bilmezken diğer ülkelerdeki kullanıcılar Android 7.0 Nougat testini deneyecekler. Siz Eğer ABD, İngiltere veya Kore'de yaşıyorsanız Galaxy Apps'den Galaxy Beta Programını indirerek Android 7.0 Nougat'ı testini deneyebilirsiniz.

Sizin ülkenize Android 7.0 Nougat beta sürümü geldi mi?

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.