Galaxy S7 İçin Android 7.0 Beta Sürümü Yayınlandı!

Samsung, Galaxy S7 kullacıları için Andorid 7.0 beta sürümü testlerine başladı. Peki bu güncellemede neler yer alıyor?

Samsung bu defa elini çabuk tutarak yeni güncelleme için çalışmalara başladı. Galaxy S7 için Android 7.0 Nougat güncellmesini çıkarmayı en yakın zamanda çıkarmayı düşünüyor. Bildiğiniz üzere daha öncesinde Sony, Xperia X Performance için Android 7.0 beta testlerine başlamıştı. Bugün ise bu kervana Samsung'da dahil oldu. Böylelikle yenü güncelleme ile Sony'e cevap vermiş oldu.

Andoroid 7.0 Nougat şuan beta sürümü ile karşımızda. Yalnızca İngiltere kullanıcıları kapsayan güncellemenin, Dünya genelinde ne zaman sunulacağı henüz bilinmiyor. Samsung, sorunsuz bir şekilde sunulması istenilen güncelleme için çalışmalara beta sürecinde ilerleyerek, test kullanıcıların beğenisine sunacak.

Türkiye'de sunulmadığından dolayı Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge sahipleri yükleme gerçekleştiremiyor. Resmi olarak ilerleyen günlerde XDA geliştiricileri Galaxy S7 için Andoroid 7.0 beta ROM'u sunabilir. Bakalım Andoroid 7.0 güncellemesi Galaxy S7'de nasıl bir yol izleyecek...

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.