Galaxy S7 İçin Android 7.0 Nougat Güncellemesi!

Yeni satışa sunulacak olan Galaxy S7, verilen bir müjdeyle kutusundan Android 7.0 ile çıkacağı tahmin ediliyor.

Bir süredir kötü imaj çizen Samsung, son yıllarda amiral gemisi olarak tanımladığı yeni Android güncellemeleri sayesinde zedelenen ismini temize çekmek adına çalışmalara devam ediyor. Sayacın geriye saydığı bugünlerde Galaxy S7 için Android 7.0 güncellemesi, GFXBench 4.0 testinden yeni bir sızıntı ile geldi.

Testte ortaya çıkan sızıntıya göre, cihazlarda yüklü olarak gelmesi bekleniyor. Bu sızıntını iyi yönlerini düşünerek farklı sonuçlar çıkarmamız mümkün. İlk olarak Android 7.0 Nougat güncellemesi yakın bir zaman içeisinde Galaxy S7 ile buluşacak. Diğer güzel sonuç ise satışı yapıldığı nadan itibaren kutusundan Android 7.0 yüklü bir şekilde karşınıza çıkabilir.

Google Play Üzerinden Oyunları Satın Almadan Ve İndirmeden Deneyin!

Şuan sadece Galaxy S7 için Android 7.0 Nougat güncellemesine ait net bir tarih verilmediğini belirtelim. Yapılan tahminlere göre Kasım veya Aralık aylarında OTA üzerinden kullanıma sunulmak üzere dağıtımı başlatılacaktır.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.