Galaxy S7 İçin Android 7.1.1 Güncellemesi Bu Hafta Geliyor!

Galaxy S7 kullanıcılarının beklediği Android 7.1.1 Nougat güncellemesinin ne zaman geleceğini Samsung açıkladı. İşte Galaxy S7 için Android 7.1.1 güncelleme tarihi!

Geçtiğimiz aylarda başarılı akıllı telefon modelleri olan Galaxy S7 ve S7 Edge için Android 7.0 Nougat güncellemesinin testlerini başlatan Samsung, yine aynı şekilde Galaxy S7 ve S7 Edge için Android 7.1.1 Nougat güncellemesinin Beta sürüm kayıtlarını da sunmuştu. Firma, bugün söz konusu güncellemenin final sürümünün ne zaman yayınlanacağı açıkladı.

Samsung'un yapmış olduğu açıklamaya göre; Galaxy S7 ve S7 Edge kullanıcıları için Android 7.1.1 Nougat güncelemesinin Ocak 2017'de resmi olarak yayınlanacağını belirtti. Şuan için test aşamasında olan Android 7.0 Nougat güncellemsinin aonrasında hiç beklemeden Android 7.1.1 Nougat güncellemesini sunan firmanın doğru hamleler yaptığını söyleyebiliriz.

Güncelleme dağıtımı prestij açısından çok başarılı hamleler yapan Samsung, Galaxy S7 için Android 7.1.1 Nougat güncellemesini bu hafta içerisinde yayınlayacak. Resmi güncelleme kademeli olarak dağıtılacağı için, güncellemenin Türkiye'ye ne zaman geleceği henüz bilinmiyor.