Galaxy S7'nin Mercan Mavi Rengi İle Sizlerle Buluşuyor!

Samsung, Note 7'de olmasını istediği mercan mavisi rengi Galaxy S7 Edge ile sunuyor...

Samsung, Note 7'de yaşanan talihsizlikler olmasaydı, ilerleyen günlerde mercan mavisi rengi ile kullanıcıların beğenisine sunmak için çıkacaktı. Batarya sorunundan dolayı patlayan Note 7'lerin satışları durdurulmuş ve geri çağrısında bulunulmuştu.

Hayal kırıklığı içerisinde olan Samsung'un planları ters tepti. Evdeki hesap çarşıya uymadı ve Note 7'de planlanan renk değişikliği Samsung'un bir diğer telefonu Galaxy S7 Edge'de bütünleşti.


Şirket bu özelliği Galaxy S7 Edge'de sunmayı tercih etti. Teknoloji devi olan Samsung'un mercan mavisi telefonu Tayvan ve Singapur gibi telefon pazarlarında satışa sunulması bekleniyor. Bunların yanı sıra Galaxy S7 Edge'min mercan mavisi telefonunun 4G-radyo özelliğini beraberinde getirmesi bekleniyor.

Galaxy S7 Edge'nin Mercan Mavisi Rengi Singapur'da 1090 SGD (yaklaşık 788 USD ve Tayvan'da 24900 NTD (yaklaşık 787 USD) fiayt etiketine sahip olacağı konuşuluyor. Galaxy S7 Edge'nin mercan mavisi rengi 15 Kasım'da satışa sunulması bekleniyor.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.