Galaxy S8 Ön Kamerasını Bekleyen 'O' Özellik Ne?

Samsung, Galaxy S8 modelinde ön kamerasında istisna bir özelliği kullanacak. İşte merak edilen o özellik sizlerle...

Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy S8 cephesinde gelişmeler devam ediyor. Akıllı telefon modellerinde donanım açısından geriden gelmeyi tercih eden Samsung, her ne hikmetse en üst sıralarda yer almayı başarıyor. Fakat teknoloji devi, kaplumbağa misali ön kamera performansı yüklsetmede yavaş yavaş ilerlerken bu durum Galaxy S8'de değişmesi bekleniyor.

Galaxy S8 Ön Kamerasını Bekleyen Otofokus Özelliği!

ETNews’in yayınladığı rapora göre Samsung, önümüzdeki senenin ilk yarısında tanıtacağı amiral gemisi akıllı telefonu Galaxy S8’in ön kamerasında otofokus özelliğini kullanacak. Kore medyasına göre Galaxy S8 ön kamerasında otofokus özelliği olması bir şaşırtıcı olmayabilir. Nedeni ise otofokus özelliği akıllı telefon ön kameralarında nadir de olsa kullanılmıştı.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.