Galaxy S8'de Çift Lensli Kamera Yolda!

Galaxy S8 gittikçe iddialarla birlikte şekillenmeye başlıyor. En son sızıntı öyle ki cihazın çift kameraya sahip olacağına işaret ediyor..

Note 7'de yaşamış olduğu talihsizlik üzerine artık o günleri unutmak isteyen Samsung yeni amiral gemisinde kullanıcılarının memnun etmek için her yolu deneyecek. Piyasada yer alan telefonlara iyi bir rakip olmak için elinden geleni yapacağına benziyor. Öyle ki kamera departmanında çift kamera olması çok güçlü bir ihtimal olarak karşımıza çıkıyor.

Bildiğiniz üzere önceki haberimizde Note 7 kullanıcılarına Galaxy S8 ve Note 8 indirim kampanyası başlatabileceğini söylemiştik. Samsung'un bunu yapmasının tek bir amacı var o da müşterilerini kaybetmemek. Müşterilerinin güvenini kazanmak ve rakiplerine göre yine iyisi olmak için mücadeleyi elden bırakmayacak olan Samsung Galaxy S8 için daha fazla özellik sunabilir. Ayrıca pil için LG ile anlaşma yönünde gidebilir. Kullanıcılarının güvenini kazanmak ve Galaxy S8 cihazlarının satışı için iyi bir strateji izlediğini söylememiz mümkün..

Sizce Samsung, Galaxy S8 ve Note 8 cihazlarında büyük bir değişikliğe gider mi?

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.