Google Fetullah Gülen'in Ölüm Zamanını Açıkladı!

Terör örgütünün ele başı Fetullah Gülen'in ölüm tarihinin seneye olduğunu Google açıkladı...

Terör örgütünün ele başı Fetullah Gülen'in geçen aylarda Wikipedia'da Apple'ın koruyucusu CEO'su olan Steve Jobs'ın annesi olarak görmüştü. Fakat yapılan yanlışlıktan sonra Steve Jobs'ın annesi olarak görünen terör örgütünün başı Gülen başka bir skandal ile karşı karşıya kaldı.

Hepimizinde bildiği üzere Google'da ünlü veya tanınan bir kişiyi arattığınızda Wikipedia sayfanın hemen sağ tarafından açılıyor. Google'da Fetullah Gülen'i arattığınızda onunla ilgili bilmek istediğiniz herşey hatta ölüm tarihi bile paylaşılmış. Fetullah Gülen'in 2017 yılının nisan ayında ölüm tarihi verilen Wikipedia'da yanlışlık olduğu düşünülüyor.
İşte Fetullah gülen Wikipedia'sının görüntüleri.

Sizin Fetullah Gülen ile ilgili düşünceleriniz nelerdir?

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.