Google Pixel 2'nin Test Sonucu İç Açıcı Değil!

Dayanıklılık bakımından teste tabi tutulan Google Pixel 2, bükülme, çizilme ve yanma testlerine tabi tutuldu. Ancak sonuçlar fazla iyi değil..

Bildiğiniz üzere YouTuber JerryRigEverything, son zamanların en gözde telefonlarını bükülme, çizilme ve yakma gibi pek çok kapsamlı dayanıklılık testlerine tabi tutmakla hafızalara kazındı. Kendi alanında popülaritesi olan JerryRigEverything, şimdi de Google Pixel 2'yi test etti.

Aşamalı olarak dayanıklılığı test eden YouTuber, Google'ın son model akıllı telefonu Google Pixel 2 için zorlu testler hazırladı. Dilerseniz aşağıdaki videoyu izleyerek telefonun hangi testlere ne kadar dayanıklılık gösterdiğini görebilirsiniz.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.