Google Pixel 4K Video Çekiminde Büyüledi!

Google'ın yeni telefonu Pixel kısa bir zaman d,l,m,nde ilgi odağı olurken, 4K video çekiminde dudak uçuklattı.

Google Pixel, 4K video çekiminde sinematik bir izlenim ile karşımızda. Oldukça dikkat çeken video ilgi odağı oldu. Henüz geçtiğimiz haftalarda tanıtımı yapılan Pixel ve Pixel XL modelleri ilk günden bu yana güzel bir izlenim bıraktı. Türkiye'de satışa sunulmayan Google Pixel için dayanıklılık testi gibi birçok test ile denenmişti. Şimdilerde ise Google Pixel ile çekilen 4K kalitesine sahip sinematik video youtube'da yayınlandı.

Matteo Bertoli Filmmaker kanalının yayınladığı video da ne kadar başarılı bir çekim olduğu gözler önüne seriliyor. DxOMark'ta en iyi kamera ünvanına sahip olan Google Pixel, 4K'nın yanında 1080P çözünürlüğünde 120 FPS hızında videolar da çekebilmnesinin yanında iPhone 7 Plus gibi 1080P segmentinde maksimum 60FPS çekim yapabiliyor.

Eşsiz bir deneyim sunan Google Pixel'in videosunu haberimizde izleyebilirsiniz.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.