Google Pixel XL'in Görselleri Sızdırıldı!

Yakın bir zaman içerisinde tanıtılması beklenen Google Pixel XL'in fotoğrafları deşifre edildi.

Yakın bir sonra yeni telefonunu tanıtması beklenilen Pixel, popüler haber kaynağı olan Evan Blass (@evleaks) tarafından sızan görüntülerle ortaya çıktı. HTC'nin telefonlarına benzer bir görüntü sergileyen cihaz Pixel'lerden daha küçük olan 5 inç'lik bir model olarak karşımızda.

Tasarım olarak şu ana kadar olağanüstü bir görüntü ile karşımıza gelmeyen Google Pixel XL, Nexus 5X'i anımsatıyor. Normal boyuttaki Pixel'in büyük sürümü olacağını düşündüğümüz Pixel XL'nin 5,5 inç 2K ekran ile geleceği tahmin ediliyor. Çok büyük bir yenilik ile gelmediği görülen ve Pixel serisinin özelliği olan Google'ın Daydream VR platformuna öncülük etmek için gelebilir.

Google Pixel Xl'in Özellikleri

Pixel XL 1440 x 2560 piksel (Quad HD) 5.5-inç ekran
Standart model 1080 x 1920 piksel (Full HD) 5-inç ekran
3.450mAh pil ve daha hızlı bir işlemciyle (Snapdragon 821 )
Android 7.1 Nougat

Tüm detayları 4 Ekim'de yapılacak etkinlikte öğrenmeniz mümkün.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.