Google Play Store Arayüz Değişikliğine Gitti!

Google Play Store yeni arayüzü ile görücüye çıktı. Güncellemede pek çok detay ve özellik bulunuyor.

Google, bu sabah itibariyle güncelleme alarak yeni arayüze sahip oldu. Uygulama listeleri arasında gezinmenizi sağlayacak yeni kart görünümüyle güncellenen Google'un marketi Google Play Store, yeni hali ile merak uyandırıyor. Detay özelliğinin oldukça yüksek olduğu görülen yeni arayüz, zaman içerisinde dahada yaygınlaşacak.

Kullanıcı arayüzüne bakıldığında, her bir uygulama için hedeflenen odaklanma noktası başarıyla gerçekleşmiş. Yapacağınız her uygulama aramasından sonra, sağa ve sola seri bir şekilde geçmeniziağlayack kartlar bulunuyor. Bu kartlarda, yükleme, kaldırma, açıklamalar ve daha fazla seçenek mevcut olacak.

Google Play Store'daki Yeni Değişikliği Aşağıdaki Videodan İzleyebilirsiniz...

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.