Google Play Store Tasarım Değişikliği Yapacak!

Android'in uygulama mağazası olan Google Play Store yakın zamanda alacağı güncelleme ile bambaşka bir tasarım ile kullanıcılarına sunulacak...

Android kullanıcıların uygulama mağazası olan Google Play Store materyal tasarımını geride bırakarak tasarım değişikliğine gidiyor. Uzun zamandır tasarımını kullanıcı odaklı olarak değiştiren Google Play Store yepyeni tasarımı ile kullanıcılarına sunulacak.

Herkesin bildiği üzere Android platformunun yeşil rengine hakim olan Google Pay Store'un arayüzüne sahipti. Ancak uzun zamandır yeşil rengini kullanan Google yeşilden yine vazgeçmedi ancak yeşilin başka rengi olan mint yeşilini kullanması bekleniyor. Bu değişiklik sadece arayüzünde değil tabiki indirme butonlarında da yer alacak.

Google Play Store kullanıcılarının deneyimine odaklanark kendini yenilemek istiyor. Android için bir bütün haline gelen yeşil rengini mint yeşiline evrilmesi beklenen yeni tasarımının yakın zamanda gelmesi bekleniyor.

Siz yakında gelecek olan Android'in mint yeşili rengini merak ediyor musunuz?

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.