Google Play Üzerinden Oyunları İndirmeden Deneyin!

Google'ın üzerinde odaklandığı bir yeni çalışması olan "Deneme" özelliği devreye girdi.

"Try Now" özellği sayesinde oyunları indirmeden veya satın almadan denemeler de bulunabilirsiniz. Peki ne şekilde çalışıyor bu özellik?

Google, geçtiğimiz ayda Deneme özelliğinin olacağının sinyallerini vermişti. Bu güzel özellik sayesinde Google Play Store üzerinden dilediğiniz oyunu satın almadam ve indirme yapmadan deneyebilirsiniz. Şuan Amerika'da aktif halde. Oyun severler için hazırlanan harika bir özellik. Tabi ki her güzel şey gibi bunun da bir sınırlaması olacaktır.

Deneme özelliği tamamen stream mantığını barındıırıyor. 10 dakikalık bir deneme süresi sunuyor. Böylelikle gereksiz indirmelere ve harcamalara yer verilmeyecek. Güzel bir önlem olarak planlanan özelliğin Amerika'dan sonra Dünya geneleinde de kullanılması bekleniyor.

Sizce Bu Özellik Beğenikecek Mi?

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.