Google'dan 29 Ekim'e Özel Doodle!

Dünya genelinde oluşan tüm özel günleri bir etkinlik ile hatırlatan Google, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı da unutmadı. Google, bu özel gün için Doodle hazırladı.

Google, tasarladığı Doodle'da 'O' harfinin yerine Türk Bayrağını yerleştirerek ay-yıldızlı bayrağa olan önemi gözler önüne serdi. Genellikle Doodle reklamları önemli gün ve tarihlerin yaşanmasının ardından özel olarak tasarlanır. Google ise bu özel günü unutmayıp, kullanıcılara özel olarak hazırladığı logonun üzerine tıklayarak, o güne dair önemli gelişmelere ve bilgilere erişme imkanı sağlanmış durumda.

Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk'ün önderliğinde, 1923 yılında temeli atılan ve bugün 93. yaşını kutlayan Cumhuriyet Bayramı'nı bizlerde kutluyoruz. "Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun". Gün boyunca bu Doodle'a Google'ın web sayfasında bulabilirsiniz..

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.